Menu
Your Cart

Augu ekstrakti, sīrupi

Uztura bagātinātājsSīrups un čiekuri elpošanas ceļu veselībaiLielisks līdzeklis elpu ceļu profilaksei un veselībai. Lietojams kā profilaktisks līdzeklis gripas periodā un kā efektīvs līdzeklis pret dažādām vīrusu infekcijām, saaukstēšanos, īpaši ieteicams pie bronhītu saslimšanām, laringītie..
6.99€
Bez PVN:5.78€
Uztura bagātinātājsSīrups elpošanas ceļu veselībaiIzcils līdzeklis elpu ceļu profilaksei un veselībai. Lietojams kā profilaktisks līdzeklis gripas periodā un kā efektīvs līdzeklis pret dažādām vīrusu infekcijām, saaukstēšanos, bronhītiem, laringītiem, pneimonijām. Tas ir dabīgs līdzeklis, kuru va..
6.99€
Bez PVN:5.78€
Brand: FURKAN
Priežu pumpuru sula (1000ml)Sastāvs: priežu pumpuri 100%Priežu pumpuri labvēligi iedarbojas kā, atkrēpošanas veicinošs līdzeklis.Priežu pumpuriem piemīt arī urīndzenoša un žultsdzenoša īpašība, līdzigi kā jebkuram citam augam , kas satur ēteriskās eļļas.  Ieteicamā deva 1 tējkarote dienā.Uzgla..
11.99€
Bez PVN:9.91€
Priežu ziedputekšņi medū – 240mlMedus pavisam noteikti ir viens no visvērtīgākajiem dabas produktiem. Tā sastāvā ir minerālvielas, mikroelementi, fermenti, bioloģiski aktīvas vielas un visi vitamīni. Kopā ar priežu ziedputekšņiem, kuros ir vairāk nekā 200 organismam vērtīgu savienojumu, tas veido..
6.99€
Bez PVN:5.78€
Parādīt 1 līdz 4 no 4 (lapuses: 1)