Menu
Your Cart

BIO našķi

Mazafati dateles nāk no Irānas. Tas ir tumši brūnas vai gandrīz melnas. Mazafati dateles ir īpaši sulīgas un saldas ar matētu spīdumu. Dateles ir arī īsta veselības “bumba” – tās organismam sagādā daudz labumus. Dateles ir šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu avots. Palīdz uzlabot gremo..
4.99€
Bez PVN:4.12€
Medjool ir liela izmēra dateles.Dateles ir arī īsta veselības “bumba” , šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu avots.Dateles ir īsta vitamīnu krātuve. Tās satur A, A1,C, B1, B2 B6, niacīnu un rigoflamīnu, kā arī pantotēnskābi, pektīnu, floru un selēnu. Dateles nostiprina sirdi, aknas un nieres.&nb..
12.99€
Bez PVN:10.74€
Sukari dateles nāk no Saūdas Arābijas.Šīs šķirnes īpašā iezīme ir pusmīksta konsistence un riekstu piegarša. Dateles ir arī īsta veselības “bumba” – tās organismam sagādā daudz labumus. Dateles ir šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu avots. Palīdz uzlabot gremošanas sistēmas darbību,..
11.99€
Bez PVN:9.91€
Wanan dateles nāk no Saūdas Arābijas.Šīs šķirnes īpašā iezīme ir maigi pikants un maigi salds aromāts ar pamanāmu kanēļa noti. Wanan ir vienas no šķirnēm ar salīdzinoši lieliem augļiem un ir ārkārtīgi mīksti, pat ārējā āda ir tikpat mīksta. Ikviens, kurš kādreiz ir nobaudījis Wanan dateles, saprot, ..
12.99€
Bez PVN:10.74€
Sastāvs: Mazafati dateles (no sertificētas bioloģiskās lauksaimniecības).Pasta nesatur pievienota cukura, aromatizatorus, emulgatorus un konservantus.Pastai ir bagātīga garša. To var ēst ar dažādu veidu maizēm. Brokastīs krēmu var pievienot mušļiem vai putrai. Mājās gatavotājam veselīgām u..
5.99€
Bez PVN:4.95€
Sastāvs: dateles (no sertificētas bioloģiskās lauksaimniecības), ūdens, neapstrādāta kakao masa (kakao: vismaz 99%).Pasta nesatur pievienota cukura, aromatizatorus, emulgatorus un konservantus.Kakao uzlabo garastāvokli, ir veselīgas un aktīvas dzīves avots. Dateles ir arī īsta veselības “bumba”..
6.99€
Bez PVN:5.78€
Sastāvs: dateles (47%), ūdens, kokosriekstu eļļa (no sertificētas bioloģiskās lauksaimniecības).Dateles un kokosrieksts - brīnišķīga kombinācija.Pasta nesatur pievienota cukura, aromatizatorus, emulgatorus un konservantus.Kokosriekstu eļļa organismā samazina holesterīnu, kā arī tai ir antibakte..
6.99€
Bez PVN:5.78€
Izcelsmes valsts: Tunise. Dzintara nokrāsa, saldas un mīkstas.Dateles ir arī īsta veselības “bumba” – tās organismam sagādā daudz labumus. Dateles ir šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu avots. Palīdz uzlabot gremošanas sistēmas darbību, satur balastvielas, tās palīdz pret aizcietējumiem,..
9.99€
Bez PVN:8.26€
Sastāvs: Bio Mazafati dateles (no sertificētas bioloģiskās lauksaimniecības), neapstrādāta kakao masa (kakao: vismaz 99%).Mazafati dateles nāk no Irānas. Tas ir tumši brūnas vai gandrīz melnas. Mazafati dateles ir īpaši sulīgas un saldas ar matētu spīdumu.Dateles ir arī īsta veselības “bumba” , šķi..
6.99€
Bez PVN:5.78€
Parādīt 1 līdz 9 no 9 (lapuses: 1)