Menu
Your Cart

BIO pārtika

BIO argāna eļļa jeb Marokas šķidraiz zelts, kā to sauc tautā, ir ar rokām izspiests no grauzdētiem argāna riekstiem, ar aukstā spieduma metodi. Šī dārgākā un izsmalcinātākā Marokas eļļa piedos gan siltajiem ēdieniem, gan aukstajiem ēdieniem izsmalcinātu riekstu garšas niansi.Ražots Vācijā, Allg..
7.99€
Bez PVN:6.60€
Augstākā labuma aukst spiesta granātābolu sēkliņu eļļa ir teicama piedeva svaigajiem salātiem.  Tā dod organismam nepieciešamos vitamīnus un uzturvielas.  To var lietot arī kosmētikā.Ražots Vācijā Allgäuer Ölmühle e.K.Lai labi garšo!..
8.99€
Bez PVN:7.43€
Auksti spiesta BIO ķirbju sēklu eļļa ir izcila piedeva pie zaļajiem salātiem, mērcem, zupām, desertiem.Ražots Vācijā Allgäuer Ölmühle e.K.Lai labi garšo!..
8.99€
Bez PVN:7.43€
Auksti spiesta lazdu riekstu BIO eļļa ir pagatavota no neapgrauzdētiem lazdu riekstiem. Tā īpaši piemērota desertiem un svaigajiem salātiem.Ražots Vācijā Allgäuer Ölmühle e.K.Lai labi garšo!..
10.99€
Bez PVN:9.08€
Augstākā labuma auksti spiesta magoņu sēklu eļļa ir īpaši ieteicama konditorejas izstrādājumos un saldajos ēdienos. Tai ir ļoti īpaša smalka garša.Ražots Vācijā Allgäuer Ölmühle e.K.Lai labi garšo!..
4.99€
Bez PVN:4.12€
Auksti spiesta BIO mandeļu eļļa ir gatavota no neapgrauzdētām, blanšētām saldajām mandelēm. To īpaši ieteicams lietot saldajos ēdienos, konditorejas izstrādājumos.  To var lietot arī kosmētikā.Ražots Vācijā Allgäuer Ölmühle e.K.Lai labi garšo!..
3.99€
Bez PVN:3.30€
Augstākā labuma auksti spiesta BIO melno ķimeņu eļļa ir ar izteikti pikantu garšu un smaržu. Tā ēdieniem piedos izcilu garšas niansi.  To var gari ēst arī uz maizes.  Var lietot arī kosmētikā.Ražots Vācijā Allgäuer Ölmühle e.K.Lai labi garšo!..
4.99€
Bez PVN:4.12€
Bio olīveļļa ir augstākās klases pirmās šķiras olīveļļa no Itālijas.  Tai ir ļoti maiga un patīkama garša.  To ieteicams lietot svaigos salātos un aukstos ēdienos. Piemērota arī tvaicēšanai. Ražots Vācijā Allgäuer Ölmühle e.K.lai labi garšo!..
12.99€
Bez PVN:10.74€
Bio rapšu eļļa ir augstvērtīga auksta spieduma eļļa.  Tai ir maiga garša un eļļa ir paredzēta cepšanai un karsēšanai.  Bio rapšu eļļa ir ieteicama veselīga uztura ikdienas sastāvdaļa.Ražots Vācijā Allgäuer Ölmühle e.K.Lai labi garšo!..
6.99€
Bez PVN:5.78€
Bio safloras eļļa ir auksta spieduma eļļa, pagatavota no safloras sēklām. Tā ir bagāta ar nepiesātinātajām taukskābēm. Piemērota svaigajiem salātiem.Ražots Vācijā Allgäuer Ölmühle e.K.Lai labi garšo!..
3.99€
Bez PVN:3.30€
BIO saulespuķu eļļa ir iegūta no izlobītām saulespuķu sēklām. Tā ir auksta spieduma eļļa ar neitrālu garšu - īpaši piemērota cepšanai. Ražota Vācijā Allgäuer Ölmühle e.K.Lai labi garšo!..
6.99€
Bez PVN:5.78€
Bio sezama eļļa ir iegūta no neapgrauzdētām sezama sēklām. Sezama eļļa ir īpaši piemērota Āzijas ēdieniem un svaigiem salātiem.Ražota Vācijā Allgäuer Ölmühle e.K.Lai labi garšo!..
5.99€
Bez PVN:4.95€
Parādīt 1 līdz 12 no 14 (lapuses: 2)