Menu
Your Cart

BIO rieksti un žāvēti augļi

Mazafati dateles nāk no Irānas. Tas ir tumši brūnas vai gandrīz melnas. Mazafati dateles ir īpaši sulīgas un saldas ar matētu spīdumu. Dateles ir arī īsta veselības “bumba” – tās organismam sagādā daudz labumus. Dateles ir šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu avots. Palīdz uzlabot gremo..
4.99€
Bez PVN:4.12€
Medjool ir liela izmēra dateles.Dateles ir arī īsta veselības “bumba” , šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu avots.Dateles ir īsta vitamīnu krātuve. Tās satur A, A1,C, B1, B2 B6, niacīnu un rigoflamīnu, kā arī pantotēnskābi, pektīnu, floru un selēnu. Dateles nostiprina sirdi, aknas un nieres.&nb..
12.99€
Bez PVN:10.74€
Sukari dateles nāk no Saūdas Arābijas.Šīs šķirnes īpašā iezīme ir pusmīksta konsistence un riekstu piegarša. Dateles ir arī īsta veselības “bumba” – tās organismam sagādā daudz labumus. Dateles ir šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu avots. Palīdz uzlabot gremošanas sistēmas darbību,..
11.99€
Bez PVN:9.91€
Wanan dateles nāk no Saūdas Arābijas.Šīs šķirnes īpašā iezīme ir maigi pikants un maigi salds aromāts ar pamanāmu kanēļa noti. Wanan ir vienas no šķirnēm ar salīdzinoši lieliem augļiem un ir ārkārtīgi mīksti, pat ārējā āda ir tikpat mīksta. Ikviens, kurš kādreiz ir nobaudījis Wanan dateles, saprot, ..
12.99€
Bez PVN:10.74€
Izcelsmes valsts: Tunise. Dzintara nokrāsa, saldas un mīkstas.Dateles ir arī īsta veselības “bumba” – tās organismam sagādā daudz labumus. Dateles ir šķiedrvielu, vitamīnu un minerālvielu avots. Palīdz uzlabot gremošanas sistēmas darbību, satur balastvielas, tās palīdz pret aizcietējumiem,..
9.99€
Bez PVN:8.26€
Sastāvs: Bio Mazafati dateles (no sertificētas bioloģiskās lauksaimniecības), neapstrādāta kakao masa (kakao: vismaz 99%).Mazafati dateles nāk no Irānas. Tas ir tumši brūnas vai gandrīz melnas. Mazafati dateles ir īpaši sulīgas un saldas ar matētu spīdumu.Dateles ir arī īsta veselības “bumba” , šķi..
6.99€
Bez PVN:5.78€
Parādīt 1 līdz 6 no 6 (lapuses: 1)