Daudzus gadsimtus daba ir kalpojusi par zālēm mūsu organismam. Mūsdienās ievērojams skaits zāļu tiek iegūtas no augiem: rietumu medicīnā 50–60 % farmaceitisko produktu satur dabas izejvielas, pasaulē 10-25% % no visām recepšu zālēm ir augu izcelsmes. 

Fitoterapijas pamatakmens - zāļu tējas ir fantastiska Dabas dāvana cilvēkam. Daba dāsni mums sniedz organismam visu nepieciešamo - gan stiprina imunitāti, gan dod spēku un enerģiju, gan nomierina un dziedē.

Tējas ir ļoti iedarbīgas, tomēr nevar gaidīt, ka izdzerot vienu vai divas krūzītes, kļūsi vesels.  Fitoterapija prasa laiku un pašdisciplīnu.  Tējas jādzer terapijas kursu veidā - katram augam ir savs rekomendētais kursa ilgums.  Ar augu tējam ir iespējams krietni uzlabot veselību, savedot kārtībā gan savu sirds darbību, gan gremošanas sistēmu, gan nieres, gan imūnsistēmu, gan bronhus, gan ginekoloģiju un atjaunot vīrieša spēku.  Tikai visa pamatā ir apņemšanās, ticība un disciplīna:)  

Tēju pagatavošana ir patiesībā ļoti vienkārša.  Lielākā daļa no tējam ir vienkārši aplejamas ar verdošu ūdeni.  Citas ir jāpavāra, bet tad tās ir iespējams sagatavot jau vairākām lietošas reizēm, tādejādi ekonomējot laiku. 

Tējas dzeršana patiesībā ir ļoti meditatīvs process.  Pareizāk sakot, ja apstāsies uz mirkli un noliksi telefonu, kamēr izbaudīsi tējas malku, tad ne tikai tavs fiziskais ķermenis tiks pie spēka un veselības, bet atpūtīsies arī prāts un dvēsele smaidīs:) 

Pie mums ir ļoti plašs Latvijas plavās augušu tēju sortiments - gan asinszāle, gan kliņģerīte, gan ozolu miza, pelašķis, ugunspuķe, raspodiņi, brūkleņu lapas, dažādi gardi un aromātiski tēju maisījumi Tavai veselībai.  Gan dziedējoši, gan uzmundrinoši ikdienai.  Palutini sevi :) Ja vēlies nogaršot, pirms pērc, ienāc pie mums Brīvības 108.  Pasūtot internetveikalā, mēs piegādāsim tējas Tev izdevīgā laikā un vietā.

Lai laba veselība!