Menu
Your Cart

Blogs RSS Feed

10 Nov Priežu čiekuru sīrups un ziedputekšņi
0 66
Priede ir mūsu platuma grādos unikāls ārstniecības līdzeklis. No priedēm veselībai der viss – gan ziedputekšņi, gan čiekuri, gan skujas, gan jaunie dzinumi un sveķi. Vērtīgās vielas no priedes iespējams iegūt jebkurā gadalaikā.No priežu skujām iespēj..
07 Nov Nātre
0 15
Nātre ir nezāle, kura izdzīvo jebkuros apstākļos.  Tieši tikpat spēcīga ir nātres iedarbība uz organismu. Primāri nātre iedarbojas uz asinsvadu sistēmu - tā attīra, atjauno asisnis un nostabilizē ciklu.  Nātre biezina asinis - ja ir nosliece uz tromb..
05 Nov Sapropeļa dūņas Orio
0 18
Orio dūņas tiek iegūtas Latvijā - no Sudobļa ezera.  Tās satur 70-90% organiskas vielas, kuras iedarbojas uz mūsu organismu molekulārajā līmenī. Orio sapropeļa dūņas ir teicams dabas dots līdzeklis, kā atjaunot organismu un uzlabot locītavu un ādas p..
23 Oct Salvijas tēja
0 10
Salvija nemaz nav tik populāra, toties tā ir ļoti ļoti vērtīga.Salvija satur daudz ēteriskās eļļas, kas stiprina organisma imunitāti un dabīgās aizsargspējas.  Šo ēterisko eļļu galvenās sastāvdaļas ir cineols, tujons, kampars, kā arī miecvielas, flav..
11 Oct Fitoterapeite Ilona Ķirse
0 102
Labdien,Šodien gribam iepazīstināt Jūs ar kādu mums ļoti īpašu cilvēku – ILONU ĶIRSI – fitoterapeiti, pie kuras mēs smeļamies savas zināšanas par augiem un to  ārstniecisko iedarbību.Ilona Ķirse vada lekcijas par ārstniecības augu plašo pasauli gan g..
09 Oct Naturopātijas melases - jaunums
1 83
#sīrupibezcukura #sugarfree #melasesKlāt ir mūsu jaunā kolekcija ar melasēm – gardajiem sīrupiem BEZ CUKURA! Granātābolu, Biešu, Keroba, Zīdkoka, Dateļu, Kadiķu melase gaida, lai Tu sevi palutinātu ar veselīgu našķi.Melase ir iegūta ogas tvaicēšanas ..
23 Sep Šis un tas par tējām
0 64
Šis un tas par tējām:Viena tēja nederēs visiem – katram ir jāatrod sava mīļākā tēja, un tās ir jāmaina.Zāļu tējas ieteicams lietot profilaktiski – negaidot līdz esam saslimuši.Tēju dzerot, process ir jābauda – iedarbība kļūst spēcīgāka un organisms t..
20 Sep Fenheļa un anīsa tēja
0 42
Anīss un fenhelis ir augi, kuri teicami palīdz risināt vienu no lielākajām mūsdienu problēmam – gremošanas traucējumus un gāzu veidošanos. Anīss novēršs kuņģa un zarnu spazmas, dzen urīnu, stimulē žults darbību.  Fenhelis – uzlabo gremošanas sistē..
08 Sep Latvijas pļava dziedē un dod spēku!
0 28
Daudzus gadsimtus daba ir kalpojusi par zālēm mūsu organismam. Mūsdienās ievērojams skaits zāļu tiek iegūtas no augiem: rietumu medicīnā 50–60 % farmaceitisko produktu satur dabas izejvielas, pasaulē 10-25% % no visām recepšu zālēm ir augu izcelsmes...
06 Sep Melase - kas tas ir?
0 52
Melase - kas tas īsti ir?  Šo jautājumu bieži dzirdam no saviem foršajiem klientiem. Nolēmām vēlreiz pastāstit par šo mums īsti nezināmo, bet Vidusjūras reģionam ļoti labi zināmo veselīgo produktu - melasi.  Mūsu melases nāk no Turcijas un tās ir gat..
02 Sep Fitobalt - Inovatīvo Biomedicīnas Tehnoloģiju Institūta tējas
0 25
Mēs esam uzsākuši sadarbību ar Inovatīvo Biomedicīnas Tehnoloģiju Institūtu un tagad arī mūsu veikalā ir piejamas Fitobalt tējas.  Inovatīvo biomedicīnas tehnoloģiju institūts (IBTI) ir dibināta 2001. gadā. Institūta darbības pamatvirzieni ir uzturzi..
28 Aug Ugunspuķe jeb Ivan Chaj
0 23
Katrā Latvijas grāvmalē aug brīnišķīgs un mūsu organismam vajadzīgs ārstnieciskais augs – ugunspuķe. Ugunspuķes tēja ir plašāk zināma ar nosaukumu Ivan Chaj.  Stāsta, ka Lielā Tēvijas kara laikā šo tēju deva dzert karavīriem kā enerģijas dzērienu.   ..
Parādīt 1 līdz 12 no 35 (lapuses: 3)