Priede ir mūsu platuma grādos unikāls ārstniecības līdzeklis. No priedēm veselībai der viss – gan ziedputekšņi, gan čiekuri, gan skujas, gan jaunie dzinumi un sveķi. Vērtīgās vielas no priedes iespējams iegūt jebkurā gadalaikā.

No priežu skujām iespējams pagatavot uzlējumus, vai iet vannā ar priežu skuju ekstraktu.  Priežu skujas attīra bioenerģētisko lauku un palīdz izvadīt uzkrāto negatīvo enerģiju.  Priežu skuju ekstrakts palīdzēs arī mazināt muskuļu sāpes un reimatismu. Protams, priežu čiekurus var arī malt, skujas sasmalcināt putriņā un pievienot medu mājas apstākļos. Līdz dzinumiem vēl japagaida pavasaris. Līdz putekšņiem arī vēl laiciņs jāgaida. 

Tā kā šobrīd daudzi ir sākuši slimot ar klepu, gribam piedāvāt priežu čiekuru sīrupu un ziedputekšņus medū. Priežu čiekuru sīrups attīra elpceļus un palīdz tikt galā ar klepu. Ziedputekšņi medū ir ir spēka avots visam organismam. Tos var lietot arī bērni. Sīrupam ir pievienots cukurs.  Mūsu sortimentā esošais priežu čiekuru sīrups ir ražots tepat Latvijā, un tas ir reģistrēts kā uztura bagātinātājs.  

Tava Naturopātija